Zdraví a bezpečnost

Zdraví a bezpečnost

DIAMOND LASHES® Vám přinášejí nejvyšší kvalitu materiálu, naprostou bezpečnost aplikace a komfort při nošení.

Celý systém aplikace a veškeré produkty byly vyvinuty ve spolupráci s odborníky z celého světa a konzultovány s dermatology a oftalmology. Tímto vnášíme do oboru zcela nový rozměr bezpečnosti pro naše klientky. Díky našim bohatým kontaktům a neustálému vývoji nových produktů jsme vždy připraveni uvádět na trh jako první veškeré novinky a inovace.

Bezpečnost a zdravotní nezávadnost je naší prioritou č. 1.

Vybrané produkty byly testovány Státním zdravotním ústavem v Praze. Laboratorní vyšetření provedená v souladu s použitím výrobků potvrzují zdravotní nezávadnost kosmetických prostředků DIAMOND LASHES®.

Podobně jako u jiných přípravků se může ve zcela ojedinělých případech projevit přecitlivělost na některý z přípravků používaný k prodloužení řas. Pokud si klientka není jistá, stylistka provede předem testy citlivosti. V případě, že klientka zaznamená jakékoliv podráždění, je povinna neprodleně informovat svou stylistku.

Neexistuje jakékoliv hypoalergenní, lékařské či medikální adhezivum, které by se používalo k prodlužování řas metodou „řasa na řasu". Všechna tato označení jsou naprosto klamavá a DIAMOND LASHES® se od používání těchto adheziv distancuje.

Naše stylistky procházejí velmi náročným komplexním školením a pouze po jeho úspěšném absolvování jsou certifikovány k použití prostředků a metod DIAMOND LASHES® na řasy klientek.

Náš velmi přísný systém distribuce zabraňuje použití našich produktů neoprávněnými osobami s rizikem poškození klientek. Důrazně varujeme před návštěvou necertifikovaných osob, které nemají dostatečné znalosti a mohou nenávratně poškodit Vaše zdraví!

Proč klademe takový důraz na kvalitu našich produktů a školení?

Protože pokud stylistka není řádně proškolena nebo používá nekvalitní produkt, může vést aplikace k poranění očí či vážnému poškození, až ztrátě vlastních řas. Pokud jsou profesionálky důkladně proškoleny a pracují s vysoce kvalitními produkty, výsledkem je naprosto přirozený vzhled k nerozeznání od vlastních řas. DIAMOND LASHES® nedělá kompromisy mezi přáním klientky a bezpečností celé aplikace. Všechny stylistky striktně dodržují veškerá pravidla a s ohledem na stav přírodních řas klientky volí takovou délku a sílu syntetických řas, aby nedošlo v žádném případě k poškození řas vlastních. Jen tak lze docílit opravdu dlouhodobého, tudíž permanentního efektu.
Jelikož se jedná o aplikaci v okolí oka, jedné z nejcitlivějších oblastí lidského těla, je nutné dodržovat kromě bezpečnostních pravidel rovněž velmi přísnou hygienu. DIAMOND LASHES® stylistky byly velmi podrobně poučeny o hygienických požadavcích této jedinečné kosmetické péče a striktně je při práci dodržují.

Kromě precizní práce stylistky je zároveň nutná správná péče o řasy ze strany klientky. Veškeré instrukce k péči jsou stylistkou podrobně vysvětleny a klientka je rovněž pro jistotu obdrží ve formě tištěného letáku.

TOP

O metodě Zdraví a bezpečnost Pro profesionály Stylistky